Władysław STACHOWICZ (1911 - 1979)
Lot No.: 204
Wnętrze pałacu
z Amorkiem trzymającym kandelabr;
akwarela, papier, 33 x 23 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Wł. Stachowicz