Jan RUBCZAK (1884 - 1942)
Lot No.: 127
Stare Rouen - Pasaż Petite-Salu w Rouen
akwaforta, papier, 23,5 x 17,5 cm (odcisk płyty);
sygn. pod ryc. p. d.: Jan Rubczak (ołowkiem);