Leon WYCZÓŁKOWSKI (1852 - 1936)
Lot No.: 120
Autoportret, 1908
autolitografia kredką, papier kremowy, 38 x 46 cm;
sygn. p. d.: L.Wyczoł 908 (ołowkiem).