Marc CHAGALL (1887 - 1985)
Lot No.: 116
Paris Bouquet
litografia barwna, papier, 50,5 x 39,5 cm;
sygn. p. d.: ołowkiem: Marc Chagall;
opis. l. d.: śpreuve de collaboration V/V