Pablo PICASSO (1881 - 1973)
Lot No.: 115
Minotaur z kielichem i młoda kobieta
[Minotaure, une coupe a la Main et jeune Femme]
akwaforta, papier, 19 x 26 cm (odcisk płyty);
sygn. p. d.: Picasso