HAVILAND
Lot No.: 610
Filiżanka i paterka na cukier w kostkach
Francja, 2 ćw. XX w.
-) filiżanka: porcelana bladoróżowa, druk; wymiar: filiżanka - 4,4 x 8,7 x 7 cm, spodek śr. - 11,3 cm; na spodzie sygn.: „JEAN HAVILAND” oraz numer: „30355 / 10”.
Francja, Limoges, wytwórnia La Porcelaine Theodore Haviland (zał. 1893, od 1931 - przejęta przez Haviland & Co.), 2 ćw. XX w.
-) paterka: biały metal; 7,2 x 10,2 x 10,2 cm; oznaczenia na spodzie.
Francja, 2 ćw. XX w.