Lot No.: 385

Joanna SAMBORSKA

Lot No.: 385

Pałac Łazienkowski, 1979

olej, płótno; 46 x 38 cm;
sygn. i dat. l. d.: „J. SAMBORSKA / 1979 r”, na odwrocie: "Joanna / SAMBORSKA / 1979 r".