Lot No.: 383

Fryderyk Antoni HAYDER (1905-1990)

Lot No.: 383

Martwa natura z owocami w paterze, 1975

olej, płyta; 58,5 x 58,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: „F. Hayder 75”.