Lot No.: 382

Artysta nieokreślony

Lot No.: 382

Akt z rowerem, ok. 1975

olej, płótno; 94 x 74 cm;
napis na odwrocie: "EKIER" oraz "PWSSP (?)"; [Maria Ekier? - ur. 1943].