Lot No.: 380

Stanisław CZEKAŁA

Lot No.: 380

Tatry - Dolina Chochołowska, 1973

olej, płótno; 64,5 x 92 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: "St. Czekała -73-";