Grzegorz WNĘK (ur. 1974)
Lot No.: 377
Budowa 2, 2001
olej, płótno; 34,5 x 59 cm (w świetle oprawy);
sygn. tytuł i dat. na odwrocie: "Grzegorz Wnęk / Budowa 2 / 2001".