Bolesław BRZOZOWSKI (1914-2002)
Lot No.: 363
Rynek w Kazimierzu, 1992
akwarela, papier; 29,5 x 38 cm (w świetle passe-partout);
opisany ołówkiem l. d.: „Kazimierz Dol.”, sygn., dat. p. d.: „B BRZOZOWSKI - 92 r.”