Lot No.: 363

Bolesław BRZOZOWSKI (1914-2002)

Lot No.: 363

Rynek w Kazimierzu, 1992

akwarela, papier; 29,5 x 38 cm (w świetle passe-partout);
opisany ołówkiem l. d.: „Kazimierz Dol.”, sygn., dat. p. d.: „B BRZOZOWSKI - 92 r.”