Lot No.: 360

Zbigniew SZCZEPANEK (ur.1933)

Lot No.: 360

Lwówek Śląski - ratusz

akwarela, ołówek, papier; 48 x 67 cm;
opisany i sygn. ołówkiem p. d.: „Lwówek Śląski / Z. Szczepanek”.