Władysław SZYSZKO (ur. 1944)
Lot No.: 349
Nici snu, 1975
tusz, gwasz?, tektura; 12,5 x 17,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: „W. Szyszko 75”.