Lot No.: 323

Andy WARHOL (1928-1987)

Lot No.: 323

Cztery Dolary, 2000 (1982)

litografia offsetowa, satynowy papier; 80 x 60 cm;
sygn. na płycie p. d.: ”Andy Warhol”.