Lot No.: 183

Artur Wacław WIELOGŁOWSKI (1860-1933)

Lot No.: 183

Wyciąganie drzewa, 1927

olej, płótno; 68 x 77 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: W. Wielogłowski / 1927;