Lot No.: 169

Stanisław GIBIŃSKI (1882-1971)

Lot No.: 169

Kościółek w śniegu

akwarela, ołówek, papier; 48 x 65 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: S. Gibiński.