Lot No.: 168

Tadeusz CIEŚLEWSKI (1870-1956)

Lot No.: 168

Motyw z Piotrkowa

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 40 x 28 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i opisany. p. d.: T. Cieślewski / Piotrków.