Lot No.: 167

Feliks Paweł GĘSTWICKI (1884-1935)

Lot No.: 167

Pejzaż ze sztafażem, 1925

akwarela, papier; 34,5 x 54 cm;
sygn. i dat. p. d.: F. P. Gęstwicki. 25.