Lot No.: 162

Władysław CHMIELIŃSKI (1911-1979)

Lot No.: 162

Plac Zamkowy

akwarela, ołówek; 23,5 x 33,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Wł. Chmieliński.