Lot No.: 126

Mojżesz KISLING (1891-1953)

Lot No.: 126

Deux moines (Dwóch mnichów), 1959

litografia barwna, papier czerpany Velin d'Arches; 16 x 11 cm (w świetle passe-partout), 26 x 20,5 cm (passe-partout); sygn. na matrycy p. d.: Kisling.