Mikołaj KOCHANOWSKI (1916-1987)
Lot No.: 35
Symfonia
olej, płótno; 95 x 77 cm;
sygn. p. d.: KOCHANOWSKI;
olej, płótno; 95 x 77 cm;
sygn. p. d.: KOCHANOWSKI;
na odwrocie opisany oraz nalepka z I Festiwalu polskiego malarstwa w Szczecinie z 1962 r.