Lot No.: 393

Stanisława PIETRZAK-KRUPIŃSKA (ur. 1939)

Lot No.: 393

Ślady istnienia, 2018

olej, płótno; 100 x 100 cm;
sygn. i dat. p. d.: STANI.P.KRUPIŃSKA I.2018.R;
estymacja: 10 000 - 12 000 zł