Lot No.: 391

Igor TALWIŃSKI (1907-1983)

Lot No.: 391

Dziewczynka z czerwoną różą

olej, płótno; 55 x 46 cm;
sygn. p. d.: IgorTalwiński;
estymacja: 8 500 - 10 000 zł