Lot No.: 388

Monika KUSAK-LEŚNIAK (ur. 1971)

Lot No.: 388

Alienus, 2016

akryl, olej, płótno; 100 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d. [monogram wiązany] / 2016;
estymacja: 8 000 - 9 600 zł