Lot No.: 387

Andrzej KOZYRA (ur. 1965)

Lot No.: 387

Dziwne miasteczko, 2002

olej, deska; 45,5 x 74 cm;
sygn. l. d.: Jacques;
estymacja: 8 000 - 10 000 zł