Lot No.: 384

Krzysztof KOKORYN (ur. 1964)

Lot No.: 384

Portret z czerwonym ptaszkiem, 2001

olej, płótno; 45 x 37 cm;
sygn. p. d.: Kokoryn / 2001.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł