Lot No.: 380

Halina CENTKIEWICZ-MICHALSKA (1912-2007)

Lot No.: 380

Kwiaty

olej, płótno; 46 x 33 cm;
sygn. p. d.: H. Cent. Michalska.
estymacja: 1 800 - 2 200 zł