Lot No.: 378

Henryk PŁÓCIENNIK (1933 - 2020)

Lot No.: 378

Akty stojącej kobiety

olej, płótno; 81 x 65 cm;
sygn. i dat. p. d. H. PŁÓCIENNIK 87.
estymacja: 7 000 - 8 400 zł
Cena oferowana 6 000 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)