Lot No.: 374

Joanna PAŁYS (ur. 1981)

Lot No.: 374

Obiekt 70, 2010

olej, płótno; 95 x 95 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Joanna Pałys / „Obiekt 70” / 2010.
estymacja: 1 500 - 1 800 zł