Lot No.: 373

Zdzisław LACHUR (1920 - 2007)

Lot No.: 373

Bez tytułu, 1989

olej, płyta; 65 x 69 cm;
sygn. p. d.: Z. LACHUR 89
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
Cena oferowana 3 700 zł