Lot No.: 370

Antoni CYGAN (ur. 1964)

Lot No.: 370

Dziewczyna na tle pejzażu, 1998

olej, płótno; 65 x 81 cm;
sygn. i dat. p. d.: ACygan 98.
estymacja: 7 000 - 9 000 zł