Lot No.: 356

Wiesław FUSEK (1912-2011)

Lot No.: 356

Bez tytułu, 1978

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 36 x 42 cm;
sygn. i dat. l. d.: Wiesław Fusek 1978.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł