Lot No.: 352

Piotr POTWOROWSKI (1898-1962)

Lot No.: 352

Grupa muzykująca

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier;16,5 x 32,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Potworowski.
estymacja: 3 500 - 4 200 zł