Lot No.: 350

Patryk KRENDZELAK, XX / XXI w.

Lot No.: 350

Obraz z przypadku, 2017

technika własna (akryl, węgiel, atrament), papier; 100 x 70 cm;
sygn. p. d.: Patryk Krendzelak (długopisem).
estymacja: 1 300 - 1 600 zł