Malarz nieokreślony, zachodnioeuropejski, XIX w.
Lot No.: 74
Pejzaż alpejski ze sztafażem
olej, płótno;
58 x 68 cm.
estymacja: 6 000 - 7 000 zł
58 x 68 cm.
estymacja: 6 000 - 7 000 zł