Konrad SRZEDNICKI (1894-1993)
Lot No.: 43
Martwa natura z kwiatami i portretem Ginevry de Benci
akwarela, papier; 54,3 x 45 cm;
sygn. p. d.: Konrad Srzednicki (ołówkiem).
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł