Malarz nieokreślony, XX w.
Lot No.: 42
Kwiaty i figurka porcelanowa
olej, tektura,
65 x 83 cm.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
65 x 83 cm.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł