Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)
Lot No.: 3
Portret kobiety w czerwonej sukni, 1918
olej, płótno; 67 x 78 cm;
sygn. i dat. l. d. a Karpiński / 1918.
estymacja: 26 000 - 32 000 zł
estymacja: 26 000 - 32 000 zł