Lot No.: 843

Georges LELEU - proj. w duchu secesji / art déco

Lot No.: 843

Lampa naftowa secesyjna

brąz złocony, mosiądz, szkło; wys. 66 cm.
Francja, 1 tercja XX w.
estymacja: 7 000 - 8 000 zł
Cena sprzedaży 7 500 zł