Lot No.: 826

Lot No.: 826

Ikona - Jezus Chrystus Pantokrator, w okładzie

tempera na desce, okład (koszulka) mosiężny, tłoczony, złocony; 31,5 x 27 x 3 cm.
Rosja, XIX w.
estymacja: 3 700 - 4 400 zł