Lot No.: 825

Lot No.: 825

Ikona - Święty Mikołaj z Miry, Cudotwórca, w okładzie

olej, deska, podkład kredowo-gipsowy; okład mosiężny, złocony, srebrzony, grawerowany; 22,2 x 17,8 x 2,1 cm.
Rosja, XIX / XX w.
estymacja: 1 800 - 2 200 zł