Lot No.: 816

Lot No.: 816

Tłok pieczętny z herbem Zaremba

brąz złocony, agat; wys. 8,5 cm; owalne pole pieczętne: 2,3 x 2 cm.
Francja, 2 poł. XIX w.
estymacja: 7 000 - 8 000 zł
Cena sprzedaży 6 500 zł