MAYERHOFER & KLINKOSCH (spółka czynna 1831-1869)
Lot No.: 715
Solniczka prostokątna z monogramem
srebro częściowo złocone cechowane; waga 39 g.
Wiedeń, lata 40. XIX w.
estymacja: 1 100 - 1 200 zł
Wiedeń, lata 40. XIX w.
estymacja: 1 100 - 1 200 zł