Lot No.: 97

Lot No.: 97

Pudło na cygara z intarsjowanym wiekiem

drewno czeczotowe (wnętrze), czereśnia?, okleina, intarsja, mosiężny zamek (z kluczykiem); 7,8 x 15,2 x 24,6 cm.
Europa Zachodnia, 1 ćw. XX w.
estymacja: 200 - 250 zł
Cena sprzedaży 250 zł