Lot No.: 70
Ramka w manierze Ludwika XVI z podstawką
Francja?, pocz. XX w. (ok. 1915)
estymacja: 450 - 500 zł
zwieńczona skrzyżowanymi pochodnią i kołczanem ze strzałami (atrybuty wiedzy i męstwa), passe-partout zdobione licznymi aplikacjami (girlandy, gałązki kwiatów, kosze z bukietami), z owalnym otworem na portret / fotografię, ujętym aplikowaną owalną ramką;
mosiądz bity, złocony, tkanina ze smugami, szkło, tektura (odwrocie, podstawka składana); 23 x 16,2 cm, miejsce na fotografię: wymiar w tzw. świetle 12 x 8,2 cm.
Stan zach.: pęknięte szkło w prawym górnym rogu.
400 zł