Mieczysław REYZNER (1861-1941)
Lot No.: 68
Kwiaty w wazonie
olej, karton fakturowany; 70 x 49 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Mieczysław Reyzner.
estymacja: 4 300 - 5 000 zł
estymacja: 4 300 - 5 000 zł