Henryk DZIERŻANOWSKI (1896-1965)
Lot No.: 25
Pocałunek Judasza
olej, płótno naklejone na tekturę; 52 x 54 cm;
sygn. l. d.: HDzierżanowski
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
sygn. l. d.: HDzierżanowski
estymacja: 2 700 - 3 200 zł