Lot No.: 846

Lot No.: 846

Kolumna - postument

drewno, brąz złocony, mosiądz; wys. 106,5 cm; blat: 30,4 x 30,4 cm.
Europa Środkowa, pocz. XX w.
estymacja: 7 500 - 9 000 zł