Lot No.: 838

Franz Xaver BERGMANN (1861-1936)

Lot No.: 838

Lampa elektryczna na biurko, z figurą kobiety z otwieraną szatą

brąz złocony, alabaster, szkło; wys. 64 cm; szer. 25 cm.
Wiedeń, pocz. XX w.
estymacja: 11 000 - 13 000 zł
Cena oferowana 10 000 zł